وانت بار تهران| پیش بینی هوا ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی| وانت بار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

 

 پیش بینی هوا ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی

????بررسی نقشه های پیشیابی هواشناسی نشان می دهند روز چهارشنبه 28‌ شهریور مصادف با تاسوعای حسینی آسمان استان اردبیل غالباً ابری و مه آلود، توام با هوای خنک و در برخی مناطق با وزش بادهای نسبتاً شدید و بارش پراکنده خواهد بود. بارش باران در مناطق کوهستانی استان بویژه شهرستان های اطراف کوه سبلان و کوه های باغرو گاهی بصورت رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود. بیشینه دمای روز تاسوعا در شمال استان ۲۵ درجه، در مناطق مرکزی ۱۷درجه و در مناطق جنوبی ۱۹ درجه سلسیوس برآورد می شود.

????صبح عاشورا، آسمان بیشتر مناطق استان ابری و مه آلود، و در مناطقی با بارش پراکنده احتمال می رود که از حوالی ظهر عاشورا از شدت ناپایداری ها کاسته خواهد شد. بعد از ظهر روز عاشورا آسمان استان نیمه ابری تا ابری با هوای خنک انتظار می رود. بیشینه دمای روز عاشورا در شمال استان ۲۶درجه، در مناطق مرکزی ۱۶ درجه و در مناطق جنوبی ۱۸ درجه سلسیوس برآورد می شود.

 

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما