وانت بار تهران| اجتماع بزرگ حسینیان اردبیل| وانت بار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

 

 خبرهای استان اردبیل

????اجتماع بزرگ حسینیان اردبیل فردا همزمان با تاسوعای حسینی از ساعت ۱۳:۳۰ در میدان عالی قاپو برگزار خواهد شد.

????سرهنگ آقا محمدی ، رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: محدودیت ویژه ترافیکی فردا از ساعت ۹ صبح و روز عاشورا از ساعت ۶ صبح در خیابان‌های منتهی به میدان ملت از جمله چهار راه امام خمینی (ره)، باغمیشه، پیر عبدالملک، ژاندارمری و ایستگاه سرعین و میادین قیام، امام حسین و خیابان‌های فرعی منتهی به هسته مرکزی شهر اعمال خواهد شد.

???? نماز ظهر عاشورا به امامت آیت الله عاملی در میدان شهیدگاه واقع در جوار مجموعه جهانی شیخ صفی‌الدین اردبیلی برگزار می شود.
 
????محمود رضا یعقوبی، مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی اردبیل گفت: با تلاش ماموران آتش نشانی تانکر سوخت در آستانه انفجار مهار شد وی افزود به دلیل نزدیکی محل واژگون شدن تانکر حمل بنزین با جایگاه سوخت، هر گونه انفجار می‌توانست به حادثه‌ای تأسف‌بار تبدیل شود.

????حسین پیرموذن،رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل از برگزاری همایش گردشگری سلامت کشورهای اکو ۱۶ تا ۱۸ مهرماه در اردبیل خبر داد.

????همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی طرح پاکبانان محرم با شرکت بیش از ۴۰۰ جوان داوطلب در مسیر عزاداران حسینی اردبیل اجرا می شود.

????بهزاد ستاری‌، مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: طرح «مهرانه اجتماعی» در آستانه بازگشایی مدارس برای حمایت از تحصیل دانش‌آموزان و کودکان بازمانده از تحصیل در اردبیل اجرا شد.

????رضا شیرین زاده معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: ترمینال مسافری اردبیل از دلال و جارچی خالی می شود.

 

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما