به علت ریزش کوه, محور گیوی به آبگرم و خلخال

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

خبرهای استان اردبیل

????علی رحمتی، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:به علت ریزش کوه, محور گیوی به آبگرم و خلخال از روز شنبه ۲۴ شهریور ماه مسدود خواهد شد. اهالی و مسافران می توانند از مسیر جایگزین فیروزآباد-گیوی یا پروج-خلخال و گیوی تردد کنند.

????در نخستین جمعه ماه محرم همایش شیرخوارگان حسینی در همه شهرهای استان برگزار می شود. این مراسم در اردبیل هم در امامزاده سیدصدرالدین(ع)، حسینیه نیار و ورزشگاه رضازاده برگزار می شود.

????ولی ملکی، نماینده مشگین شهر درجمع خبرنگاران گفت: افتخار می کنم که نگذاشتم اردبیل جزو منطقه آزاد بشه و باز با افتخار اعلام میکنم تازمانی که هستم جلوی این کار را خواهم گرفت!

????اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه های استان اردبیل افزود:خط راه آهن اردبیل به جمهوری آذربایجان به دلیل سهولت اجرا و مسافت کم، زودتر از خط آهن مشابه استان همجوار تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

????سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتای استان اردبیل گفت: کلاهبرداری رایانه ای، برداشت های اینترنتی غیر مجاز از حساب های بانکی ، نشراکاذیب و هتک حیثیت در استان اردبیل به ترتیب بیشترین جرایم به وقوع پیوسته در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است. وی از مردم خواست قبل از رویت فیزیکی کالای ارائه شده برای فروش در شبکه های اجتماعی و مجازی مبلغی پرداخت نکرده و در ملاقات ها حضوری نیز به تنهایی حاضر نشوند.

????پروفسور' ماهش کمار کاتالا، نماینده مرکز تحقیقات کشاورزی بین المللی گندم و ذرت مکزیک (سیمیت) با اشاره به اینکه افزایش میزان تولید گندم در استان اردبیل به برنامه منسجم نیاز دارد، گفت: این سازمان در انتقال آخرین تکنولوژی کشاورزی حفاظتی و افزایش تولید گندم این استان کمک می کند.

????سید حجت مدنی، مدیر شرکت نفت منطقه اردبیل گفت: توزیع نفت گاز با استاندارد یورو چهار در پنج جایگاه شهرستان اردبیل از اواسط شهریورماه امسال آغاز شد.

????یاسر محمد پور، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت:  ۶۰۰ ناشر از استان‌های مختلف برای حضور در نمایشگاه کتاب اردبیل ثبت نام کرده اند. این نمایشگاه از یکم الی ششم مهر برگزار می شود.

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما