چرا پیگیر مطالبات گندم کاران نیستن؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

 

صدای مردم

????لطفا به گوش مسئولین برسانید چرا پیگیر مطالبات گندم کاران نیستن؟مردم گرفتارن هزار تا مشکل دارن با این وضع اقتصادی، از استاندار محترم خواهشمندیم پیگیر باشن چون نمایندگان محترم هیچکاری از دستشون برنمیاد؟

????از اهالی میدان توحید هستم یه مدتیه که فاضلاب شهری رو میریزن اینجا و از بوی بدی که کل این محله و خیابون میگیره واقعا موندیم پنجره هارو گل بگیریم که به خونه هامون بو نیاد به گوش شهرداری برسونین تا کی باید شاهد این بی مسولیتی ها باشیم جالب اینکه اینجا شهرداری هم هست!

????از شما مسئولین محترم خواهشمندم دلیل اینکه برای کتاب اول ابتدایی که پولش کمتر از ۲۰ هزار میشه چرا مدرسه دولتی ... برای دادن کتاب ازهر دانش آموز۵۰ هزار تومن پول میگیره پاسخگو باشن درضمن ۱۰۰ هزار تومن هم کمک به مدرسه گرفتن اینم مدارس دولتی!

????امروز رفتم ۵ تا دفترخریدم با یه بسته مداد رنگی فقط همین شد ۹۰ تومن! این انصافه؟ از کجا بیاریم؟ کسی هم نیست به دادمون برسه!

????امروز بخاطر یکاری رفته بودم ... که با اهانت کارمند اونجا به اسم ... روبرو شدم و با وجود بحث فراوان شاکی بود و انگار که ارث پدریش هست اونجا واقعا چطور میتونن از بیت المال و از پول مردم حقوق بگیرن و به همین مردم توهین و ناسزا بگن به رئیس ... هم گفتم اومده بهش میگه شما خودتونو ناراحت نکنید انگار مقصر ماییم که از بیت المال میخورن و اعصاب کار کردن ندارن!

????بچه هایی که از خرداد امسال متولد شدن یارانشونو پرداخت نمی کنن و هیچ کس پاسخگو نیست با این گرانی موندیم چیکار کنیم؟

????در جواب اون دوست عزیزی که راجع به گاز ال پی جی پیام گذاشتن باید عرض کنم بنده هم همین مشکل برام پیش اومد رفتم گفتن کل دستگاه ها و پمپ های ال پی جی رو پلمپ کردن و نمیذارن که کار کنن واسه همون از کپسول استفاده میشه برای سوخت گیری!  عبادی

????دیروز شهروند بی وجدانی ساعت نه و چهل و پنج دقیقه شب جلوی دانشگاه شاهد با پراید زیر گرفت فرار کرد می خواستم از این طریق از اون شهروند بگم آیا دور از انسانیت نیست حالا حداقل می اومدی خودتو معرفی میکرد حداقل معذرت خواهی خشک و خالی میکردی دیشب با خیال راحت گرفتی خوابیدی و خانواده اون مصدوم هم آواره بیمارستان و دکتر شدن واقعا این خیلی دور از انصافه که پسر 17 ساله رو زیر بگیری بعدش فرار کنی در ضمن طرفهای دانشگاه شاهد هم خیلی تاریکه!

????در بین خبرهای امروز استان اومده بود که ملکی نماینده مشگین گفته افتخار میکنم که نگذاشتم نمین جزو مناطق آزاد بشه! لطفا دلایل حرفش رو اگه بیان کرده هم تو کانال بگذارید تا اگه واقعا حرف و عملش منطقیه ما هم به خودمون بقبولونیم ولی اگه حرف و دلیلش غلطه مردم بدونن که انتخاب غلط و قومیت بازی تو انتخاب نماینده چه بر سر اهداف کلی یک استان میاره؟

????راجع به خبر ممانعت ملكی از پيوستن نمین به منطقه آزاد فقط بايد خنديد! مانند نمايندگان ساير استانها به اتحاد و‌ همدلی نمايندگان استان اردبيل، در اين وانفسای روزگار كه همه به فكر ترقی استان و منافع مردم حوزه انتخابيشون هستند اقدام ملكی بايد در تاريخ استان ثبت گردد.

????پیامها و عکس های بیشتر در کانال صدای مردم استان تهران

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما