خبرهای استان اردبیل ساوالان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

خبرهای استان اردبیل

????آیت الله عاملی، امام جمعه اردبیل در خطبه های امروز نماز جمعه گفت: از اینکه وزیر کشور به استانداران استان های مرزی و گمرکات دستور داده که از خروج کالاهای اساسی جلوگیری کنند تشکر داریم ولی عجب است که کالاهای یارانه ای به صورت کامیونی از تمام مبادی خروجی کشور خارج می شد و دولت ما تماشا می کرد و تازه دیروز متوجه فاجعه شده اند.

????همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی صبح امروز در مناطق مختلف استان اردبیل برگزار شد.

 ????حسین نجف زاده، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از جریمه ۹۹۲ میلیارد تومانی قاچاقچی ۶۰۰ کیلوگرم طلای خارجی در اردبیل خبر داد.

????حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار در نماز جمعه امروز، با اشاره به پایان ماموریت خود در این خطه مرزی بعد از ۱۱ سال از اهالی این شهرستان خداحافظی کرد.

????تجمع بزرگ حسینیان شهرستان مغان (گرمی) فردا شنبه پنجم محرم از ساعت ۱۶ عصر در مقابل مسجد جامع گرمی برگزار می شود.

????دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اردبیل یکم تا ششم مهر در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل دایر می شود.

????براساس نقشه های هواشناسی، تا یکشنبه هفته آینده جوی پایدار با هوای نسبتاً گرم و در بعدازظهرها با وزش باد ملایم پیش بینی می شود که در روز شنبه به دلیل وزش باد گرمیج گاهی با سرعت تند افزایش دما در سطح استان محسوس خواهد بود و در بیشتر مناطق استان دمای هوا به ۳۰ درجه و بالاتر هم خواهد رسید.

 

 

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما