ما نیروی آزاد هستیم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

صدای مردم

????ما نیروی آزاد هستیم در مدارس غیر دولتی تدریس میکنیم موسسین محترم نه ما رو بیمه می کنند نه حقوقی کافی به ما میدهند باور کنید حقوق ما ۴۰۰ الی ۷۰۰ تومن هستش و همیشه نگران این هستیم که آیا امسال مدرسه ای خواهیم داشت یا بیکار خواهیم بود. ما هم مثل معلمان رسمی زحمت می کشیم اما آموزش و پرورش اصلا توجهی به ما ندارد ازنمایندگان ومسئولین تقاضا داریم کاری بکنند. اینقد به فکر خودشون نباشند یکم به مردم و امثال ما توجه کنند.

????باجه های پست اردبیل برخلاف شهرای دیگه کلی هزینه الکی به آدم تحمیل میکنن از تهران برام چهار جلد کتاب با پست پیشتاز ارسال شده با کرایه ۱۱ تومن و من از اردبیل یه جلد کتاب به همون آدرس با همون پیشتاز فرستادم شده ۲۰ تومن ۸ تومنش فقط برای سرویس هایی که هیچکسی درخواستشون نمیکنه از قبیل زمان تحویل و آگهی تحویل و غیراستاندارد و شناسه الکتریک و ...  اعتراض هم میکنی با بداخلاقی میگن اجباریه در صورتی که پست خودش گفته انتخاب سرویس ها کاملا اختیاریه!

????چرا کسی به فکر منطقه ویلکیج نمین نیست شب محرم  روستاهای سقزچی، حور، رز و تیفیه هیچ کدام برق ندارند.

????مسئولان و نمایندگان محترم مجلس چرا به فکر این همه گرانی نیستند بیچاره فقیر و فقرا چگونه زندگی کنن اجناس و مواد غذایی بیش از دو برابر گران شده است از کجا پول و سرمایه بیاریم تو این وضعیت برای مغازه وسایل بخریم؟

????من در کانال اردبیل یک خبری درخصوص مخالفت آقای ملکی نماینده مشگین شهر در خصوص مخالفت ایشان با منطقه آزاد شدن نمین خواندم، ان شاالله که درست نیست ولی اگر درست باشد من میگم خیانت به استان که افتخار نیست لطفا از نمایندگان استان های دیگر یاد بگیرید که چگونه اتحاد دارند وای به حال ما که نمایندگانی همچون شما داریم!

????در خصوص درج قیمت جدید که گفتن ممنوعه میخواستم بگم بنده روغن اویلا میخواستم شرکت کلانداره به زور و منت ۱۳۶۰۰ خریدم یعنی یه قیمت فروشش بدون یک ریال حاشیه سودحالا من چند بفروشم که سود قانونی و شرعی و حلال داشته باشم رئیس اتحادیه بزرگوار جنسو تامین کنین و مردمو با بقالی سر کوچه در نیندازین ما هم از خدامونه ارزون بخریم ارزون هم بفروشیم این یک مورد از خریدامون بود مردم الکی سرحرف یک نفر به جون هم نیفتن هر چند خیلی ها میدونن!

???? پل راه آهن مسیر اردبیل آبی بيگلو یک ماهی هست آسفالت شده حالا بماند که چقدر از دو طرف کم کردن و فقط وسط دو لایه ریختن اما یک ایراد بزرگی که دارد نداشتن حفاظ و نرده در دو طرف پل هست زمستان ماشین کسی سُر بخورد و از ارتفاع ده متری بیافتد کی پاسخ گو خواهد بود؟ و اینکه بعد از یک ماه آسفالت هنوز دو طرف پل خاک ریختن تا مردم استفاده نکن نميدونم برای افتتاح منتظر کی هستند. مردم چقدر باید هزینه زیر بندی ماشین به خاطر راه انحرافی غیر استاندارد را پرداخت کنن اونم اینقدر کم عرض هست که دو تا ماشین از کنار هم رد میشن اينه به اينه میشن!

????پیامها و عکسهای بیشتر در کانال صدای مردم استان اردبیل

 

 

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما