چند خبر کوتاه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

چند خبر کوتاه

????جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا: تا این لحظه ۳۵۰۰ نفر برای دریافت طرح کسری، مراحل لازم را انجام داده‌‌اند و کسری خدمت ۱۲ روزه به ازای هر ماه ایثارگری به آنها تعلق گرفته است. معافیت از خدمت فرزندان ایثارگرانی که دارای ۳۰ ماه جبهه، ۲۵ درصد جانبازی و ۲۴ ماه آزادگی هستند مثل گذشته اعمال خواهد شد.

????سینماهای سراسر کشور همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی از ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۲۷ شهریور تا شنبه ۳۱ شهریور تعطیل خواهد بود.

????مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت: روزانه ۲ هزار زائر از طریق مرزهای هوایی و زمینی به عتبات عالیات اعزام می‌شوند. در صورت نهایی شدن قیمت‌ها در خصوص سفر اربعین ثبت‌نام متقاضیان از انتهای هفته جاری یا ابتدای هفته آینده آغاز خواهد شد.

????داوطلبان دوره‌های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون و پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد تا امروز ۲۴ شهریور برای ثبت‌نام مهلت دارند.

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما