انتصاب بهنام جو به عنوان استاندار قم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

 

روابط عمومی استانداری اردبیل اعلام کرد مطالب مطرح در برخی از شبکه های اجتماعی درباره احتمال انتصاب بهنام جو به عنوان استاندار قم به هیچ وجه صحت نداشته و شایعه ای بیش نیست.

????حسن قبادی، فرماندار بیله سوار گفت: محموله ۱۲۵ تنی مواد اولیه پتروشیمی از نوع پلی اتیلن در قالب پنج دستگاه تریلی و به ارزش یک میلیارد تومان هنگام خروج از مرز بیله سوار، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و توقیف شد.

???? رضا قدسی‌ انزابی جانباز قهرمان اردبیلی که در یکی از آسایشگاههای جانبازان در تهران نگهداری می‌شد به دیار باقی شتافت.

???? دکتر وحید خلیل اللهی، مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل گفت: دفترچه های رایگان بیمه سلامت همچنان در مراکز درمانی دولتی معتبر بوده و برخی محدودیت ها برای این دفترچه ها تنها شامل مراکز خصوصی است.

????در هفتمین روز از ماه محرم اجتماع بزرگ حسینیان شهرستان خلخال زیر بیرق واحد لبیک یا حسین (ع) برگزار شد. اجتماع بزرگ حسینیان شهرستان پارس آباد هم فردا همزمان با هشتم محرم ساعت ۱۶ در چهارراه امام پارس آباد برگزار خواهد شد.

????فرامرز بهنژاد، مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل گفت: با بهره برداری از ۱۵ مجتمع آبرسانی در حال احداث، ۹۰۰ روستای استان از آب شرب بهداشتی بهره مند می شوند.

????خداپرست، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل از امکان صید اردک ماهی با تک قلاب تا پایان شهریور در دریاچه حفاظت شده نئور خبر داد.

????روز گذشته انفجار گاز در روستای گوشلو شهرستان پارس آباد یک جوان ۲۵ ساله را به کام مرگ برد.

????براساس نقشه های هواشناسی، از اواخر وقت امروز با نفوذ جریانات خنک شمالی، به تدریج دمای هوا کاهش یافته و هوای خنک تا روز جمعه در سطح استان ماندگار خواهد بود. طی این مدت آسمان بیشتر مناطق استان نیمه ابری تا ابری خواهد بود همچنین به دلیل تراکم ابر و مه در برخی مناطق به ویژه مناطق منتهی به استان گیلان و بخش هایی از مناطق مرکزی بارش پراکنده هم پیش بینی می شود.   

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما