وانت بار|اول مهرماه جلو مدرسه | وانت بار تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

 

????ای کاش اول مهرماه جلو مدرسه آمنه در میدان ایثار به طرف میدان ولایت که به صورت دریاچه و اطرافش باتلاق شده است حداقل ماسه و شن می ریختن روز اول مدرسه همه کفشای نو دانش اموزان گلی شد!

????لطفا به گوش مسئولین محترم محیط زیست استان برسونید یه سری به جنگلهای سوها بزنن درختان برای تهیه زغال قطع میشن و مراتع توسط موتورسواران و ماشینها به شدت از بین رفته اند تا چندسال دیگه طبیعتی برای سوها که روزگاری بکرترین طبیعت رو داشت نمیمونه لطفا رسیدگی کنید.

????می خواستم در مورد این گرونیها بدونم که واقعا دیگه چاره ای نیست؟ باید بپذیریم؟جوونی که میخواد ازدواج کنه با طلای گرم ۴۴۰ هزار تومن یعنی میتونه؟ کسی که چند ساله زحمت کشیده دیگه نمیتونه خونه بخره واقعا مسئولین یه لحظه خودشون جای مردم بزارن چرا هیچ چاره ای نمیکنن اینجوری پیش بره هیچ کس ازدواج نمیکنه و نسلمون منقرض میشه!

????آیا این قانون منع بکار گیری بازنشستگان شامل شهرداری نمیشه؟ اگه میشه پس چرا آقایان در پوشش حجمی و یا پیمانکاری باز در سمت های آنچنانی مشغولند؟

????رئیس محترم علوم پزشکی اردبیل توضیح دهد که چرا روزهای تعطیل در اورژانس بیمارستان علی اصغر متخصص اطفال جهت ویزیت حضور ندارد؟ چندین بار بچه هایم را بردم پزشک عمومی بود تشخیص غلط و داروهایی از اساس اشتباه برایشان تجویز کرده و وقتی بردم پیش متخصص در روزهای بعد در مطب گفته این دارو تجویزی عمومی وضعشان را اتفاقا وخیم کرده است.

????می خواستم گلایه ای داشته باشم از مسئولین سازمان تامین اجتماعی قبلا خود شعبه دفترچه مستمری بگیران و اولادشون رو مهر میزد ولی الان گفتن باید برین کارگزاری پدر پیرم امروز از ساعت ۸ تا ۱۱:۳۰ در صف تمدید دفترچه در کارگزاری میدان یحیوی منتظر بوده آخرشم نتونسته طاقت بیاره و حالش خراب شد. وضعیت نوبت دهی بیمارستانشونم که همه مطلع هستیم آیا ما اینهمه حق بیمه پرداخت می کنیم که اینطوری باهامون برخورد بشه؟

????می خواستم از طریق این کانال از کتاب فروشی نوین بغل مسجد اجیرلو تشکر کنم با این گرانی همه اجناسی که به قیمت قبلی خریده با همان قیمت میفروشن دیگه مثل بقیه گران نمی دهد.

????همراه اول هم مثل بقیه داره از فرصت سوء استفاده می کنه اینترنت باحجم ۵ گیگ را که ۱۵ هزار تومان و خرده ای بود اول ۱۷۳۵۰ تومان کرد بعد مدتی آمده حجم شبانه داد و کردش ۱۸۷۸۰ تومان الان هم حجم شبانه رو اجباری کرده با ۲۰۴۰۰ تومان چرا اینهمه گرانی را به مردم تحمیل میکنن تازه از طرفی هم نرخ مکالمات را افزایش داده و اعلام کرده مشترکین می توانند از طریق انتخاب طرحهای تشویقی میزان هزینه مکالمات خود را کاهش دهند واقعا به کجا میخواهیم برسیم؟ بخش خصوصی و دولتی برای افزایش هزینه های مردم شب و روز تلاش می کنند و کسی نیست به داد مردم برسه!

????ما ساکن ملاباشی کوچه هدایت فتحی نوران هستیم چرا شهرداری رسیدگی نمیکنه؟ چرا همه بی مسئولیت شده از خدا نمیترسین؟ اگه محله ملاباشی رو به چشم روستا میبینین فرض کنید که روستا هست روستاها خیلی آبادتر از ملاباشی هستند و اگر  جزو شهر هستش مگه میشه کوچه شهر آسفالت نباشه خاکی باشه الانم که زمستون میاد بخدا آدم خجالت میکشه یکی رو مهمون دعوت کنه. حتی کسی نیست آشغال هارو ببره‌ تبعیض تا کی؟

 

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما