وانت بار تهران | چند خبر کوتاه | وانت بار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش وانت بار تهران

⭕️ چند خبر کوتاه

????قیمت مرغ با ۲۰۰۰ هزار تومان افزایش در مراکز خرده فروشی به کیلویی ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده است.

????قیمت سکه بهار آزادی به ۵ میلیون تومان رسید و قیمت دلار از مرز ۱۷ هزار تومان عبور کرد.

????وزیر صنعت: استفاده از کارت بازرگانی اجاره‌ای برای صادرات پیگیرد قضایی دارد.این بخشنامه از ۷ مهر ماه اجرایی خواهد شد.

????نمایندگان مجلس یک فوریت طرح اصلاح ماده ۱۰۴۱ قانون مدنی که مربوط به ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۳ سال و پسران کمتر از ۱۶ سال است را به تصویب رساندند.

????قیمت سمعک به حدود ۸ میلیون تومان رسیده است. معلولان و بازنشستگانی که از سمعک استفاده می‌کنند با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو شده‌ اند و توان خرید ندارند. این درحالیست که برخی از سودجویان اقدام به احتکار این وسیله کرده‌اند.

????مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور حج و زیارت سازمان حج: ثبت‌نام زائران اربعین با ارز ۸هزار تومانی از فردا آغاز می شودو زائران باید به هنگام ثبت‌نام از طریق یکی از دفاتر اعلام شده بر مبنای حدود ۴۰دلار برای اخذ روادید با در نظر گرفتن هر دلار حدود هشت هزار تومان معادل ریالی آن را پرداخت کنند.

????قیمت هر قوطی رب گوجه‌فرنگی  ۸۰۰ گرمی در برندهای مختلف بیش از ۲ تا ۳ برابر افزایش یافته به‌طوری که قیمت این محصول که در اسفند ماه سال گذشته کمتر از ۶ هزار تومان بود امروز به ۱۳۸۰۰ تا ۱۸۰۰۰ هزار تومان رسیده است.

 

 

وانت بار تهران

وانت بار

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما