پسر ملایری هنگام فرار از قتل یک عابر جوان دیگری را کشت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: بر اثر بی‌احتیاطی و سرعت بالای راننده یک دستگاه سواری پژو پارس ۲ عابر پیاده در این شهر جان خود را از دست دادند و راننده این وسیله نقلیه مجروح شد.

به گزارش رکنا ، سرهنگ محمدباقر سلگی روز شنبه اظهار داشت: راننده ۱۹ ساله بدون گواهینامه عصر روز گذشته (جمعه) هنگام تردد در کمربندی «حاج طوسی» واقع در بلوار ۱۵ خرداد دچار سانحه شد.

وی اضافه کرد: راننده این وسیله نقلیه ابتدا با عابر پیاده که در بلوار ۱۵ خرداد در حال تردد بود برخورد کرده سپس وسیله نقلیه به سمت پیاده‌رو منحرف شده و با عابر دیگری برخورد می‌کند که هر ۲ عابر ۳۷ و ۴۲ ساله در دم جان باختند.

مرگ تلخ 2 ملایری توسط پسر جوان بدون گواهینامه

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر ادامه داد: این وسیله نقلیه پس از برخورد با این ۲ عابر پیاده واژگون شده و راننده جوان آن نیز مجروح و به مرکز درمانی منتقل شد.

سرهنگ سلگی گفت: کمربندی «حاج طوسی» واقع در بلوار ۱۵ خرداد یکی از مسیرهای پرترافیک و حادثه خیر بوده و سال گذشته نیز در سانحه مشابهی شاهد مرگ عابر پیاده بودیم.

وی افزود: ایمن سازی این مسیر نیازمند نصب چند سرعتکاه برای کاهش سرعت وسایل نقلیه و نصب و راه اندازی پل عابر پیاده برای پیشگیری از تردد عرضی عابران از این جاده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر تاکید کرد: البته رانندگان هم باید بر اساس میزان سرعت پیش بینی شده در تابلوهای راهنمایی و رانندگی نصب شده در حاشیه معابر و جاده تردد کنند تا شاهد بروز سوانح فوتی و جرحی در جاده‌های درون و برون شهری نباشیم.

سرهنگ سلگی گفت: بیشترین میزان سوانح فوتی، جرحی و خسارتی درون شهری ملایر مربوط به بلوارها و کمربندی است چراکه میزان سرعت خودرو در این مسیرها زیاد بوده بنابراین قدرت کنترل خودرو برای راننده هنگام مواجهه با سوانح احتمالی کاهش می‌یابد.

دیگر اخبار مهم

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما