اقدام پلید فرهاد با منیژه در تهران! / منیژه به این پسر اعتماد داشت!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پسر آشنا با در دست داشتن اپل آیدی زن جوان قصد اخاذی و اجرای نقشه شوم داشت که دستش رو شد. سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: آخرین روزهای فروردین ماه امسال زن جوانی به نام منیژه پای در اداره پلیس فتا تهران گذاشت و از ماجرای تهدید شوم یک مزاحم پرده برداشت. وی افزود: زن جوان در اظهاراتش عنوان کرد که چندی قبل یک گوشی اپل خریدم و بعد از چند روز احساس کردم یک نفر به اطلاعات شخصی گوشی موبایلم دسترسی پیدا کرده تا اینکه مرد ناشناسی با ارسال اطلاعات و تصاویرم پیشنهاد دوستی شوم را مطرح کرد و تهدید کرد اگر خواسته‌اش را اجرا نکنم اقدام به انتشار تصاویر شخصی ام می کند و در سناریوی دیگر در خواست پول کرد. رییس پلیس فتا تهران افزود: ماموران در تحقیقات ابتدایی از زن جوان پی‌بردند که اپل آیدی گوشی موبایل منیژه را یکی از بستگانش فعال کرده است و این در حالی بود که زن جوان هیچ شکایتی از پسر جوان نداشت و تاکید داشت که به او اعتماد دارد و این اخاذی و پیشنهاد شوم از سوی او صورت نگرفته است. سرهنگ کاظمی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا در حالیکه زن جوان تاکید داشت پسر آشنا در این ماجرا نقشی نداشته است، تیم پلیسی با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی عامل این مزاحمت اینترنتی شدند. وی اظهار داشت: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه فرهاد را دستگیر کردند و وقتی منیژه پیش روی پسر جوان قرار گرفت مشخص شد که وی همان پسر آشنا که از بستگانش است دست به این مزاحمت شوم زده است. سرهنگ کاظمی گفت: پسر جوان پس از دستگیری ادعا کرد پس از اعتماد منیژه و ساخت اپل آیدی برای گوشی موبایلش وسوسه شدم و تصمیم به اخاذی و ارتباط دوستی با او گرفتم که پشیمانم.

توصیه پلیسی

سرهنگ تورج کاظمی در پایان گفت: هنگام فعال کردن اپل آیدی گوشی بهتر است از سایت شرکت سازنده و مکان‌های مناسب و افراد مطمئن استفاده نمایید و هیچگاه گوشی را دراختیار افران ناصالح قرار ندهید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع

 

[وانت بار]  [وانت بار تهران ] [وانت بار غرب تهران]  [اوزون تراپی] [اجنرال] [گری][دایکین]

 

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما