افزایش قیمت‌ها سبب سه برابر شدن مصرف شامپو تخم‌مرغی شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افزایش قیمت‌ها سبب سه برابر شدن مصرف شامپو تخم‌مرغی شد

یک فروشنده مواد شوینده می‌گوید از پیش از عید تاکنون قیمت‌ها ۵۰ درصد گران شده، خیلی از مشتری‌ها وقتی جنسی را برمی‌دارند به‌محض اینکه قیمت آن را می‌بینند آن را سر جای خود می‌گذارند.
فروشنده دیگری می‌گوید: الان هر جنسی که ارزان‌تر باشد مشتری بیشتری دارد، دیگر مثل قبل نیست که مشتری وارد مغازه شود و بگوید فلان برند از شامپو یا مایع دستشویی را می‌خواهد بلکه اکثر مشتریان اجناس خود را بر اساس قیمت آنها انتخاب می‌کنند و مثلاً می‌گویند ارزان‌ترین شامپو یا ارزان‌ترین صابونی که موجود دارید چیست.
خیلی از مشتری‌ها جنسی را می‌خرند اما بعد متوجه می‌شوند کارت بانکی آنها موجودی ندارد، بنابراین جنس خریداری‌شده را پس می‌دهند و به جای آن جنس ارزان‌تر را انتخاب می‌کنند./دنیای‌اقتصاد

دیگر اخبار مهم

درباره وانت بار نمونه

وانت بار تهران بعنوان یکی از بزرگترین مراکز ارائه وانت و نیسان در ایران سعی نموده با تکیه بر توان فنی خود، بهترین خدمات را به مردم شریف ایران ارائه دهد. به اطلاع همراهان همیشگی مان میرسانیم نام و نشان « وانت بار نمونه تهران » به شماره تماس فوق در سازمان nic کشور به ثبت رسیده و هرگونه سوءاستفاده از این نام در سایت ها و توسط افراد دیگر غیرمجاز میباشد. 

آماربازدید

Website Traffic

مهمانان

همه حقوق این سایت نزد وانت بار تهران محفوظ است .

Search

تماس با ما